Kódování

Říká se, že věk je jenom číslo. Vaše auto může být staré klidně 10 let, ale díky nám se může cítit třeba na 3. Umíme totiž zprovoznit funkce, které jsou typické pro novější vozy. Ať už je to třeba bezpečné přisvěcování do zatáček, nebo zapnutí amerického svícení. Víme tedy, jak nakódovat řídící jednotku při instalaci různých typů světel. Stejně tak se dokážeme poprat s celou řadou různých chybových hlášení.

Multimédia

Auto bez pořádného autorádia je jako tělo bez duše. V naší nabídce proto najdete širokou nabídku multimédií, které vám samozřejmě i rádi namontujeme. Co si třeba nechat nainstalovat nové autorádio a pořádné reproduktory? Moc rádi vaše vozidlo profesionálně ozvučíme včetně odhlučnění dveří. Samozřejmostí je pak i montáž parkovacích a DVR kamer pro vaše pohodlí a bezpečnost.

LED osvětlení

LED osvětlení je něco jako kosmetika pro auto. Dokáže totiž vaše vozidlo udělat mnohem hezčí bez jakýchkoliv náročných úprav. Chcete si zajímavě osvítit interiér, aby vaše auto působilo unikátním dojmem? Nebo hledáte LED mlhovky či LED osvětlení SPZ? Ať už je to cokoliv, u nás najdete LED osvětlení všech možných typů. Kromě toho, že je naše nabídka opravdu široká, vám rádi pomůžeme i se samotnou montáží.

Ručně vyšívané koberečky

Nebaví vás nudné gumové koberečky, které můžete vidět v téměř každém autě? Nás také ne, a právě proto jsme začali vyrábět speciální ručně vyšívané koberečky, které vaše vozidlo udělají ještě luxusnějším. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního veluru, který pochází z Belgie. Kromě toho, že působí jedinečným dojmem, jsou také velmi pohodlné. Zútulněte si s nimi i svoje auto.